Cami Halısı Modelleri yüzyıllardır camilerimizin ve mescidlerimizin tefrişinde ençok dikkat edilen hususlardan olmuşlardır. Her bir deseni, atkısı ve ilmeği özenle işin ustaları tarafından dokunmuş Cami Halıları , yine büyük bir özenle Camilerimize döşenmiş ve Cami cemaatinin huşu içinde ibadetini yapmasına katkıda bulunmuştur.

Camilerimiz için seçilen Cami Halıları ‘nda model seçerken birçok özellik dikkate alınmaktadır. Caminin genişliği, aldığı ışık, cemaat sayısı, rutubet durumu gibi sayısı kriter dikkate alınarak Camiye serilecek halılar seçilmektedir. Bunun yanında seçilen halı çeşidine ek olarak Cami Halısı Modelleri de özen gösterilmesi gereken bir başka konudur.

Göbekli Cami Halısı, Saflı Cami Halısı veya Seccadeli Cami Halısı Modellerinden birisi seçilebilir. Ama bu seçim yeterli değildir. Seçilen bu modellerden sonra halının türüde en uygun kriterde seçilmelidir. Akrilik, Polyemid veya Yün bunlardan bir tanesi caminin özelliklerine göre tercih edilmelidir. Cami Halısı Modelleri ‘den sonra Cami Halısı Türü ‘de seçildikten sonra sıra Cami Halısı Desenleri ‘ne gelir. Yüzlerce farklı desen içerisinden tamamen zevke göre seçilecek olan desen daha sonra uzman ellerce dokunarak camiye serilecektir. 

Cami Halısı Modelleri ‘mizi inceleyin, desenlerimize göz atın, caminiz için size mutlaka çok beğeneceğiniz bir seçenek sunacağız. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi ziyaret eder caminiz için en uygun olana birlikte karar veririz. 40 yıllık sektör deneyimimiz ile size en iyiyi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Albiser Cami Halıları, işinin uzamı…