Albiser

  • Cami Halıları
  • Otel Halıları
  • Yurt Halıları
  • Okul Halıları

Albiser Otel Halıları

Otel Halıları 'mız

        Albiser Halı her bir projeyi hayalden gerçeğe uzanan bir yolculuk olarak görüyor. Bu yolculuğun sorunsuz ve en hızlı şekilde geçmesi için Albiser Halı proje sahipleri ile bir ahenk içinde çalışıyor.

        Bizler müşterilerimize özel çözümleri hızla belli bir sıra ve sistem içinde kendi ekiplerinden biri olarak sunuyoruz. Albiser Halı olarak her bir projenin kendine özgü özelliklerini profesyonel bir bakış açısı ve başarı bir süreç yönetimi ile ele alıyoruz. Halı projelerinin belkemiğini ise çevresiyle uyumlu ve iletişim kuran, doğru renk ve tasarımı barındıran halıları seçmek ve üretmek oluşturuyor. Bu aşamada Albiser Halı’ın özel desen sunumları ve doğru süreç yönetimi ile proje sahiplerinin işlerini  kolaylaştırıyoruz.

        Otel Halısı talebinde bulunan müşterilerimizden basit karalama, eskiz şekli ile çizmiş oldukları deseni veya başka ürünler üzerinden ilham aldıkları motifi anlaşılacak şekilde tarif etmelerini talep ederiz. Müşterilerimizin tarif etmiş olduğu özel Otel Halıları deseni, tecrübeli tekstil tasarımcılarımız tarafından azami 7 gün içerisinde halıya uygun formatta modellenerek dijital ortamda “sanal numune” olarak onaya sunulur. Sanal numune üzerinden onaylanmış renk ve desenleri, kalitesi müşterilerimiz tarafından belirlenen 1 m2 halı üzerine “laboratuar numunesi” olarak hazırlarız. Laboratuar numunesinin onaylanması ve sipariş verilmesi sonrası ürünler en gelişmiş kalite kontrol sistemleri ile yüksek kalitede üretilerek fabrikamızdan sevk edilir.

        Otel Halıları desenleri koleksiyonumuz, Dünya’nın her tarafındaki otel dekorasyon trendlerine göre hazırlanmış, en güzel renkler kullanılarak daha çekici hale getirilmiştir. Otel desenleri koleksiyonumuz, otellerin misafir odaları, koridorları, lobileri, restoranları ve toplantı salonları için tercih edilebilecek uygun desenler ile oluşturulmuştur.

Otel Halısı Modellerimizin Özellikleri

Üretim Amacı

%100 Yün Özel Otel Halıları

Dokunma Tipi

Wilton Tipi Dokuma (Bilgisayarlı)

Dokunma Sıklığı

35-60 (tarak-atkı sıklığı)

Yün Miktarı

3000 gr/m² (%4)

Referanslarımızdan Bazıları

“Antalya Senstive Otel konforuna yakışır, kalitede özel üretim otel halılarımız ile müşterilerine tarifsiz bir deneyim yaşatıyor”

Antalya Sensitive Otel

ANTALYA
“Sırbistanın en büyük otellerinden olan Bosphorus Otel'de Albiser Halı'nın sınırsız otel halısı desen ve çeşitlerinden tercihini yaptı.”

BOSPHORUS OTEL

SIRBİSTAN
“Yalova'nın en özel otellerinden Retaj Thermal Albiser kalitesiyle baştan başa döşendi.Çok özel otel halısı desen ve rekleriyle müşterilerine göz alıcı ışıltılar sunuyor”

RETAJ THERMAL HOTEL

YALOVA
× WhatsApp